Orgazm Aşısı (O-Shot) İstanbul 

  Orgazm aşısı İstanbul, tıp dilinde O-shot olarak da bilinen ve genital bölgedeki hassas dokuların gençleşebilmesi, bireyin cinsel aktivitelerden daha fazla haz alabilmesi için yapılan uygulamadır. Hücreler ve hücrelerden meydana gelen dokular, gençleşebilmek ve yenilenebilmek için bazı özel biyolojik mekanizmalara sahiptirler. Bu mekanizmalardan biri de kanda yer alan trombosit hücreleri (platelet hücreleri) sayesinde çalışır. Bu hücreler doku yıpranmasının meydana geldiği bölgelere gider ve bölgedeki dokuların onarılmasını, gençleşmesini sağlarlar. Ancak vücudun bazı bölgelerine yeterli miktarlarda ulaşamayabilirler.

  Bu da o bölgelerde yaşlanma sürecinin hızlanmasına neden olur. PRP tedavisi olarak bilinen işlem sayesinde hücreler bakımından zengin bir sıvıyı, direkt olarak yıpranmanın yaşandığı bölgeye enjekte etmek mümkün olur. Böylece hızlı bir şekilde doku yenilenmesi meydana gelir. Orgazm aşısı, yani O-shot işlemi de bu şekilde yapılır. Bu yüzden orgazm aşısı halk arasında genital PRP tedavisi ismiyle de bilinir. Yazımızın devamında ‘’O-shot nasıl yapılır?’’, ‘’Genital PRP tedavisi nasıl yapılır?’’, ‘’Genital PRP tedavisi ne kadar sürer?’’, ‘’Genital PRP tedavisi sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?’’ ve ‘’O-shot’ın faydaları nelerdir?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. İstanbul O-shot ve genital PRP tedavisi gibi ameliyatsız estetik uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. İrem Yengel ile iletişime geçebilirsiniz. 

  Orgazm Aşısı Nedir? 

  Orgazm aşısı, genital dokulardaki yenilenme mekanizmalarını aktifleştirmek ve yenilenen dokuların cinsel uyaranlara karşı daha duyarlı bir yapı kazanmasını sağlamak amacıyla yapılan, özel bir uygulamadır. Orgazm aşısı O-shot veya O noktası büyütme işlemi olarak da bilinmektedir. Orgazm aşısının en büyük avantajı hızlı, cerrahisiz ve ağrısız bir şekilde yapılıyor olmasıdır. Bununla birlikte orgazm aşısı sırasında yabancı bir madde veya kimyasal bir ilaç kullanılmamaktadır. Bu uygulamanın sağladığı gençleşme ve yenilenme, bireyin kendi iyileştirici hücreleri olan trombosit hücreleri tarafından sağlanmaktadır. Bu yüzden orgazm aşısı herhangi bir alerjiye veya benzer bir reaksiyona yol açmamaktadır. 

  Orgazm Aşısı Neden Yapılır? 

  Orgazm aşısı şu gibi amaçlar doğrultusunda yapılabilir: 

  • Vulva çevresindeki dokuların gençleşmesini ve yenilenmesini sağlamak. 
  • Bölgedeki doku yıpranmasını gidererek genç bir genital bölge görünümü oluşturmak. 
  • Genital bölgede, cinsel uyarıların oluşmasını sağlayan dokuların yenilenmesini sağlamak. 
  • Bireyin cinsel ilişkiler sırasında daha fazla keyif almasını ve böylece kolay bir şekilde orgazma yani cinsel doyuma ulaşmasını sağlamak. 
  • Vajinal kuruluk ve cinsel isteksizlik gibi sorunları gidermek. 

  Orgazm aşısı bu gibi nedenlerden yapılabilir. 

  Orgazm Aşısı Kaç Yaşında Yapılır? 

  Orgazm aşısı uygulaması için minimum yaş sınırı 18’dir. Bu uygulamanın reşit olmayan bireylere yapılması uygun değildir.  

  Orgazm Aşısının Faydaları Nelerdir? 

  Orgazm aşısının faydaları arasında şunlar yer alır: 

  • Genital bölgeyi gençleştirir. 
  • Cinsel ilişkilerden alınan hazzı arttırır. 
  • Kolay bir şekilde orgazma ulaşmayı sağlar. 
  • Vajinal kuruluk, cinsel isteksizlik ve orgazm olamama gibi sorunlar için oldukça faydalıdır. 

  Orgazm aşısının yararları bu şekilde sıralanabilir. 

  O-Shot Ağrılı Mı? 

  O-shot uygulaması ağrılı değildir. Uygulama sırasında cerrahi işlemler gerçekleştirilmez. Bu yüzden hasta ciddi bir ağrı hissi duymaz. Yine de iğneden korkan bireyler için genital bölgeye işlem öncesinde topikal anestezi kremi uygulanabilir. 

  O-Shot Kalıcı Mı? 

  O-shot bir dolgu veya botoks uygulaması değildir. Bu uygulama bölgedeki dokuların, bireyin kendi trombosit hücreleri ile yenilenmesi şeklinde yapılır. Elde edilen hücre ve doku yenilenmesi, bölgenin bakımına dikkat edildiği sürece uzun süreler korunur. 

  O-Shot Tekrarlanabilir Mi? 

  O-shot uygulamasının belirli aralıklarla tekrarlanması uygundur. Hatta çoğu zaman 3 ila 6 aylık periyotlarla uygulanan O-shot çok daha kalıcı ve etkili kazanımlar sunmaktadır. 

  Orgazm Aşısı Ne Kadar Sürer? 

  Orgazm aşısının süresi yaklaşık 30 dakika kadardır. Bu süre boyunca hastanın bir şey yapmasına gerek kalmaz. Orgazm aşısı oldukça konforludur. 

  Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır? 

  Orgazm aşısı iki aşamalı bir ameliyatsız genital estetik uygulamasıdır. Orgazm aşısının ilk aşamasında hastanın kolundan bir ila iki tüp kadar kan alınır. Alınan kan santrifüj işleminden geçer. Böylece kanın içindeki iyileştirici hücreler tüpün üst kısmında kümeleşirler. Bu hücrelerin enjektör ile tüpten alınması ile işlemin ilk aşaması biter. İkinci aşamada ise genital bölgeye topikal anestezi kremi uygulanır. Sonra da ilk aşamada elde edilen platelet (trombosit) hücresi bakımından zengin kan sıvısı, ince uçlu özel bir enjektör ile genital bölgedeki noktalara uygulanır. Orgazm aşısı sonrası günlük yaşama dönülebilir. Hastane yatışına veya evde istirahate gerek yoktur. 

  İstanbul Orgazm Aşısı Fiyatları 2023 

  İstanbul O-shot fiyatları ve O noktası büyütme fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. İrem Yengel ile iletişime geçebilirsiniz. 


  Doktora Sorun!
  Call Now Button