G Noktası Büyütme İstanbul 

  G noktası büyütme İstanbul, vajina içerisinde yer alan ve yeterince uyarıldığı takdirde bireyin vajinal orgazm deneyimlemesini sağlayan G noktasının belirginleştirilmesi amacıyla yapılan, ameliyatsız genetik uygulamasıdır. Halk arasında G-shot olarak da bilinen bu işlem hyalüronik asit dolgusu ile yapılmaktadır, bu yüzden adına genital dolgu da denmektedir. Vulvada yani dış genital bölgede klitoris isimli özel bir bölge bulunur. Bu bölge kılcal kan damarları ve sinir hücreleri bakımından oldukça zengindir. Bu yüzden klitorisin uyarılması ile birlikte cinsel haz oluşur ve birey cinsel doyuma yani orgazma ulaşır.

  Klitoris isimli yapının bir bölümü vücut içindedir ve vajinal kanalı sarar. Vajinal kanal ile klitoris gövdesinin temas ettiği bölge G noktası olarak isimlendirilir. Aynı klitoris gibi, bu bölgenin de uyarılması bireyde cinsel haz oluşumuna neden olur. G noktası büyütme işlemi bu uyarılmanın çok daha kolay gerçekleşmesi ve bireyin kolayca orgazma ulaşabilmesi amacıyla yapılır. Yazımızın devamında ‘’G noktası büyütme işlemi nasıl yapılır?’’, ‘’G-shot kalıcı mıdır?’’, ‘’G noktası büyütmenin faydaları nelerdir?’’ ve ‘’G noktası büyütme sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. İstanbul G noktası büyütme işlemi ve benzer ameliyatsız genital estetik hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. İrem Yengel ile iletişime geçebilirsiniz. 

  G Noktası Büyütme Nedir? 

  G noktası büyütme, ameliyatsız estetik uygulamaları arasında en çok tercih edilen işlemlerden biridir. Bu işlem vajina içinde yer alan G noktasının, penetrasyon sırasında penis tarafından daha kolay bir şekilde uyarılabilmesi ve kadının daha kolay bir şekilde orgazm olabilmesi için yapılır. 

  G Noktası Büyütme Neden Yapılır? 

  • G noktası büyütme şu gibi amaçlar doğrultusunda yapılabilir: 
  • G noktasına, penis tarafından daha kolay uyarılabilir bir yapı kazandırmak. 
  • G noktasını büyütmek ve belirginleştirmek. 
  • G noktasındaki dokuların canlanmasını ve gençleşmesini sağlamak. 
  • G noktasının, cinsel uyaranlara karşı daha hassas bir yapı kazanmasını sağlamak. 
  • Vajinal kuruluk ve cinsel isteksizlik gibi sorunları gidermek. 
  • Bireyin hızlı ve kolayca orgazma ulaşabilmesini sağlamak. 

  G-shot uygulaması bu gibi nedenlerden yapılabilmektedir. 

  G Noktası Büyütmenin Faydaları Nelerdir? 

  G-shot’ın faydaları arasında şunlar yer alabilir: 

  • G noktası cinsel aktiviteler sırasında çok daha kolay uyarılır. 
  • Klitorisin elle uyarılmasına gerek kalmadan, birey yalnızca penetrasyon yolu ile orgazm olabilir. 
  • Vajinal kuruluk ve cinsel isteksizlik gibi sorunlar giderilir. Bu sorunlar sebebiyle çiftlerin yaşadığı olumsuzluklar da ortadan kalkmış olur. 
  • Birey daha hızlı bir şekilde orgazma ulaşabilir. 

  G noktası büyütmenin yararları bu şekilde sıralanabilmektedir. 

  G Noktası Büyütme Kaç Yaşında Yapılır? 

  G noktası büyütme için minimum yaş sınırı 18’dir. Yasal olarak bu uygulamanın reşit olmayan bireylere yapılması uygun değildir. 

  G Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer? 

  G noktası büyütme, dolgu enjeksiyonu ile yapılır. Bu yüzden G noktası büyütmenin süresi oldukça kısadır. Tüm işlemler genellikle 10 ila 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. 

  G Noktası Büyütme Ağrılı Mı? 

  G noktası büyütme işlemi sırasında ağrı hissedilmez. Bu uygulama öncesinde, eğer hastanın ağrı hassasiyeti varsa veya iğneden korkuyorsa vajina bölgesine lokal anestezi kremi sürülür. Böylece birey G noktası büyütme işlemi sırasında ağrı ve rahatsızlık hissi duymaz. 

  G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır? 

  G noktası büyütme işlemi sırasında ilk olarak vajinal kanala lokal anestezi işlemi uygulanır, böylece işlemlerin geri kalanı ağrısız bir şekilde gerçekleşir. G noktası büyütme işlemi ameliyatsız bir şekilde yapıldığı için oldukça konforludur. Yalnızca özel iğne işlemleri ile uygulama tamamlanmış olur. Uygulamanın etkileri genelde 2 ila 3 hafta içerisinde görülmeye başlar. Bu etkiler bireyin cilt tipine göre 6 ila 12 ay kadar devam ederler. Daha sonra isteyen bireyler G noktası büyütme işlemini yeniden yaptırabilirler. 

  G Noktası Büyütme Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır? 

  G noktası büyütme işleminin zorlu bir iyileşme süreci yoktur. Çünkü bu işlem sırasında cerrahi kesiler yapılmaz, dikiş uygulamalarına başvurulmaz. Bu yüzden işlemden hemen sonra günlük yaşama dönmek mümkün olur. Ancak yine de uzmanlar, hastalarına bir hafta kadar denize girmemelerini ve bu süre boyunca ayakta duş almalarını önerirler. Bu işlemden bir ila iki gün sonra güvenli bir şekilde cinsel ilişkiye girilebilir.  

  İstanbul G Noktası Büyütme Fiyatları 2023 

  İstanbul G-shot fiyatları ve G noktası belirginleştirme fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. İrem Yengel ile iletişime geçebilirsiniz. 


  Doktora Sorun!
  Call Now Button